MMA Forum - UFC Forums - UFC Results - MMA Videos - View Single Post - Podrška da MIRKO CRO_COP NEODUSTANE!!

View Single Post

Old 03-26-2011, 05:35 AM   #6 (permalink)
nusster
Amatuer

nusster's Avatar

nusster is a jewel in the roughnusster is a jewel in the roughnusster is a jewel in the roughnusster is a jewel in the roughnusster is a jewel in the roughnusster is a jewel in the roughnusster is a jewel in the roughnusster is a jewel in the roughnusster is a jewel in the roughnusster is a jewel in the roughnusster is a jewel in the rough
Ja ne zelim da Mirko zavrsi ka Chuck Liddell sa 5 poraza u zadnjih 6 borbi a od toga 4 brutalna nokauta...Volim mma i volim Mirka i uvek sam navijao za njega ali njegova brada jednostavno nije vise tu a za njegov stil borbe mora imati jaku bradu. Mislim da bi jednstavno trebao mirno da se povuce, proba da nadje posao u UFC-u nesto tipa "komesar za reginalno sirenje sporta" malo putuje po Evropi, promovise borbe, potpise koji autogram, i dalje lepo bude placen a i bude koristan za UFC. Ponavljam, ne zelim da ga vidim nokautiranog kao protvi Shauba, Mira ili Gonzage.
nusster is offline   Reply With Quote